TO ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ "ΛΟΥΤΡΑΚΙ 247" ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΥΙΟΘΕΤΕΙ Ή ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ Ή ΙΣΤΟΤΟΠΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ, ΔΕΝ ΥΙΟΘΕΤΕΙ Ή ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ Ή ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ (ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ, ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ, κ.λπ.)

Επικοινωνία: loutraki247@gmail.com

Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020

"ΠΑΤΗΣΕ ΓΚΑΖΙ" Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Ζευγάρωσε τις νίκες του ο Ποσειδώνας Λουτρακίου. Αυτήν τη φορά, επικράτησε, εκτός έδρας, με 30-23, στον αγώνα με τον Παπασιδέρη Κορωπίου, για την 3η αγωνιστική της Α2 Εθνικής κατηγορίας Handball.

Οι δυο ομάδες μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι, με τον Ποσειδώνα Λουτρακίου να αφοπλίζει τον αντίπαλό του στην άμυνα και, με αιχμή τους Ρουμελιώτη και Χατζηκωνσταντινου, έκλεισε το πρώτο ημίχρονο με 13-8 υπερ του.

Στην επανάληψ,η οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν να επιστρέψουν στο ματς, με τον Ποσειδώνα να αυξάνει την διαφορά στα 10 τέρματα (14-24, 16’), διαμορφώνοντας το τελικό σκορ: 23-30.

Τα πεντάλεπτα: 1-1, 2-4, 2-6, 5-8, 7-10, 8-13 (Ημίχρονο), 10-17, 12-20, 14-23, 16-25, 19-28, 23-30

ΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ (Ντράγκαν): Τσιβρανίδης, Νομικός 9, Βλαχάκης, Πέρρος 8, Σουρλαντζής, Φακινος 1, Βλάχος 1, Παύλου 1, Κορδογιαννης, Γιαννακούρας, Αναγνώστου, Δεληκούρας 1, Καββάλος, Μπότσαρης 2, Τσέβας, Παπασπύρου

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (Χατζηκωνσταντίνου): Αικατερίνης 6, Γκίκας 2, Τυφτικίδης 2, Καράκας, Τερζής-Αβραάμ 1, Χαραλαμπάκης, Δώδας, Τσιέλος, Χατούπης , Χατζηκωνσταντίνου, Παπαηλίας, Χατζηκωνσταντίνου Α. 7, Παλαιολόγος 1, Ρουμελιώτης 11

Δίλεπτα: 2/2 Πέναλτι: 1/2, 3/4 Διαιτητές: Συρεπίσιος-Μερτινιάν